Zile de doliu pentru Oraşul Rovinari
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

În şedinţa extraordinară a Consiliu Local ce a avut loc în această dimineaţă la Rovinari, Consilierii Locali au decis ca astăzi, mâine şi marţi să fie zile de doliu pentru oraşul Rovinari. De asemenea, o stradă din oraş îi va purta numele Domnului Primar. Tot în şedinţa de astăzi, s-a aprobat anularea Festivalului Berii care urma să înceapă mâine la Rovinari. Astăzi, trupul neînsuflețit a fost depus la Catedrala din Rovinari pentru ca cetățenii orașului să își poată lua adio. Marți, la cimitirul din Dănești, satul Botorogi va avea loc înmormântarea.

 

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...