Eliberarea Străzilor Orașului Rovinari de mașini abandonate
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

Primăria Orașului Rovinari dorește eliberarea străzilor de mașini abandonate. Această măsură se dorește deoarece locațiile acestor mașini au devenit pline de gunoaie și frecventate de câini. În acest sens rugăm locuitorii orașului Rovinari care au mașini în această situație să se prezinte la sediul Poliției Locale Rovinari pentru clarificarea situației până în data de 01.07.2016 . Deasemenea Poliția Locală Rovinari a fost instruită să lipească pe mașinile aflate în acestă situație invitații de clarificări la sediul acesteia..

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...