Anunț Concurs Consilier Asistent – Compartiment Alocații și Subvenții | Primăria oraşului Rovinari

Primăria oraș Rovinari, cu sediul în oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj, organizează concurs pentru ocuparea funcției publice de executie vacantă de  consilier, clasa I, grad profesional asistent din cadrul Compartiment Alocații și Subvenții, din cadrul aparatului de specialitate al Primarului orașului Rovinari, județ Gorj, perioada nedeterminată.

Concursul pentru ocuparea funcției publice de executie vacantă de  consilier, clasa I, grad profesional asistent din cadrul Compartiment Alocații și Subvenții,  va avea loc la sediul Primăriei orașului Rovinari, județ Gorj, în sala de ședințe a Consiliului Local Rovinari după cum urmează:

1.În data de 11 octombrie 2021, orele 11.00 va avea loc proba scrisă;

2.În data  de 14 octombrie 2021, orele 11.00 va avea loc interviul.

Pentru detalii, accesați fișierele atașate:

Anunt concurs (120,8 KiB, 242 hits)
  Fișa postului (146,9 KiB, 197 hits)