Anunț ocupare posturi contractuale vacante – Serviciul de Iluminat Public al orașului Rovinari | Primăria oraşului Rovinari

Serviciul de Iluminat Public al Orașului Rovinari, cu sediul în oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj organizează concurs pentru ocuparea următoarelor funcții de natură contractuală vacante:

-3 posturi de muncitor necalificat I în cadrul Compartiment Măturat, Spălat și Întreținerea Căilor Publice;

-1 post de sofer I în cadrul Compartiment Deszăpezire.

Concursul pentru ocuparea funcțiilor de natură contractuală vacante va avea loc in sala de sedinte a Consiliului Local al Orasului Rovinari,  din Oras Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj, după cum urmează:

1.În data de 9 noiembrie 2021, orele 11.00 va avea loc proba scrisă;

2.În data  de 12 noiembrie 2021 orele 11.00 va avea loc interviul.

Dosarele de înscriere la concursul pentru ocuparea funcțiilor de natură contractuală vacante se depun până la data de 1 noiembrie 2021, orele 16.00, la sediul Serviciului de Iluminat Public al Orașului Rovinari, din oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj.

Pentru detalii, accesați fișierele următoare:

Anunt concurs (91,1 KiB, 116 hits)
  Fisa_post_muncitor_necalificat.pdf (136,9 KiB, 168 hits)
  Fisa_post_sofer_deszapezire.pdf (134,2 KiB, 63 hits)