Anunț – concurs ocupare funcție contactuală de șofer | Primăria oraşului Rovinari

Primăria oraș Rovinari, cu sediul în oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj, organizează concurs pentru ocuparea funcției de natură contractuala  de șofer în cadrul Serviciului protecție civilă, situații de urgență.

Concursul pentru ocuparea funcției de natură contractuală vacantă, va avea loc la sediul Primăriei orașului Rovinari, județ Gorj, după cum urmează:

1.În data de 6 iunie 2022, ora 11.00 va avea loc proba scrisă;

2.În data  de 9 iunie 2022 ora 11.00 va avea loc interviul.

Dosarele de înscriere la concursul pentru ocuparea funcției de natură contractuală vacantă se depun până la data 26 mai 2022, orele 16.00, la sediul Primăriei orașului Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj, Compartiment Centrul de Informare a Cetățeanului, Registratură.

Pentru detalii, accesați fișierele următoare:

Anunt concurs (157,5 KiB, 87 hits)
  Fisa postului (140,0 KiB, 85 hits)