concurs pentru ocuparea a 3 funcții de muncitor necalificat I în cadrul Compartiment măturat, spălat și întreținerea căilor publice | Primăria oraşului Rovinari

Serviciul de Iluminat Public al Orașului Rovinari, cu sediul în oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj, etaj 2,  organizează concurs pentru ocuparea a 3 funcții de natură contractuală vacantă de muncitor necalificat I în cadrul Compartiment măturat, spălat și întreținerea căilor publice;

Concursul pentru ocuparea funcțiilor de natură contractuală vacantă va avea loc în sala de ședințe a Consiliului Local al Orașului Rovinari, din oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj, după cum urmează:

1.În data de 15 iunie 2022, ora 11.00 va avea loc proba scrisă;

2.În data  de 20 iunie 2022 ora 11.00 va avea loc interviul.

Dosarele de înscriere la concursul pentru ocuparea funcțiilor de natură contractuală vacantă se depun până la data de 3 iunie 2022, orele 16.00, la sediul Serviciului de Iluminat Public al Orașului Rovinari, din oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județ Gorj.

Pentru detalii, accesați fișierele următoare:

Anunt

Fisa post muncitor necalificat