ANUNȚ CONCURS OCUPARE FUNCȚIE PUBLICĂ DE EXECUȚIE VACANTĂ DE AUDITOR | Primăria oraşului Rovinari

Primaria oraș Rovinari, cu sediul în oraș Rovinari, str. Florilor, nr. 2,județul  Gorj, organizează concurs pentru ocuparea funcției publice  de execuție vacantă de auditor, clasa I, grad profesional superior – Compartiment Audit Intern, din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Orașului Rovinari, județul Gorj.

Concursul  pentru  ocuparea  funcției publice  de execuție  vacantă  de auditor, clasa I, grad profesional superior din cadrul Compartiment Audit Intern, va avea loc la sediul Primăriei Orașului Rovinari , judet Gorj, în sala de ședinte a Consiliului Local Rovinari dupa cum urmează:

1. În data de 16 februarie 2023, ora 11: 00, va avea loc proba scrisă;
  2. În data de 21 februarie 2023, ora 11:00, va avea loc interviul.

Dosarele de înscriere la concursul pentru ocuparea funcției publice de execuție vacantă de auditor, clasa I, grad profesional superior din cadrul Compartiment Audit Intern, se depun în perioada 16 ianuarie 2023 – 06 februarie 2023, ora 16.00, la sediul Primariei Orașului Rovinari – Compartiment Centrul de Informare a Cetățeanului, Registratura, din orașul Rovinari, str. Florilor, nr. 2, județul Gorj.

ANUNT_CONCURS_AUDITOR.pdf (4,1 MiB, 0 hits)