Anunț consultare publică REGULAMENT DE ORGANIZARE ȘI FUNCȚIONARE AL DIRECȚIEI PUBLICE DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ | Primăria oraşului Rovinari

Nr.3145 din: 18.01.2023

Astăzi, 18.01.2023, Primăria orașului Rovinari, județul Gorj,  anunţă deschiderea procedurii de transparenţă decizională a procesului de elaborare a proiectului următorului act normativ:

REGULAMENT DE ORGANIZARE ȘI FUNCȚIONARE  AL      DIRECȚIEI PUBLICE DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ

Documentaţia poate fi consultată:

• pe pagina de internet a instituţiei, la adresa:

• la sediul instituţiei: Oraș Rovinari, strada Florilor Nr.2.

Propuneri, sugestii sau opinii cu valoare de recomandare privind proiectul de act normativ supus procedurii de transparenţă decizională se pot depune până la data de 26.01.2023, ora 12:00:

• în format electronic pe adresa de e-mail: office@primariarovinari.ro;

• prin poştă, pe adresa: Primăria oraș Rovinari, strada Florilor, Nr.2;

• la Registratura Primăriei orașului Rovinari, strada Florilor, Nr.2, în zilele de luni, marți, miercuri și vineri între orele 08:00-16:30 și joi între orele 08:00 – 18:30.

Materialele transmise vor purta menţiunea: Propuneri privind

REGULAMENTUL DE ORGANIZARE ȘI FUNCȚIONARE  AL DIRECȚIEI PUBLICE DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ”

ROF_Directia_Publica_de_Asistenta_Sociala.pdf (320,0 KiB, 44 hits)