Anunt privind igienizarea subsolurilor blocurilor | Primăria oraşului Rovinari

Avand in atentie  „Regulamentul de acordare a unui sprijin financiar Asociatiilor de Proprietari din orasul Rovinari in vederea igienizarii subsolurilor blocurilor” aprobat prin HCL Rovinari nr. 73/27.10.2016, Asociatia de proprietari nr. 6 din orasul Rovinari invita persoanele juridice interesate sa depuna devize estimative pentru executarea lucrarilor de curatire si igienizare a subsolurilor.

Devizele se vor depune la Registratura Primariei orasului Rovinari, situata in str. Florilor, nr. 2, pana la data de 07.03.2017,  ora 10:00. In scopul elaborarii devizelor mai sus mentionate, se poate efectua vizita in teren, precum si obtinerea antemasuratorilor aferente blocurilor de la Primaria Rovinari.