Patinoarul Rovinari luat cu asalt la ultimul concurs de patinaj
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

Astăzi 23 februarie 2010 Primăria Rovinari, împreună cu Casa de Cultură şi Biblioteca Rovinari au organizat ultimul concurs de patinaj din sezonul 2009 – 2010. Vremea frumoasă a adus la patinoarul sintetic din centrul oraşului, un număr foarte mare de elevi însoţiţi de cadre didactice de la Şcoala Generală Nr. 1 Rovinari. Fiind ultima ediţie a acestui concurs, organizatorii au fost mai darnici cu cei trei câştigători ai concursului şi le-au acordat acestora abonamente la Ştrandul Orăşenesc Rovinari pe timpul verii.

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...