8-14 august 2011 – Festivalul Berii ediţia a VI-a
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

Primăria şi Consiliul Local  Rovinari alături de Casa de Cultură şi Biblioteca oraşului Rovinari vă invită în perioada 8-14 august 2011, la cea de-a VI-a ediţie a Festivalului Berii, care va avea loc pe Bulevardul Minerilor.

Printre invitaţi se numără Nick Kamarera & Mike Diamondz, formaţia “Generalii” & Dumitru Vasilescu, Nek & Claudia, Liviu Guţă.

Surpriza acestui festival va fi prezenţa în oraşul nostru a Craiovei Maxima,  echipă ce va susţine un meci de fotbal demonstrativ cu selecţionata Consiliului Local Rovinari sâmbătă 13 august 2011 cu începere de la ora 18.00 pe Stadionul Tineretului din Rovinari.

Click pe poza alăturată pentru a vedea programul complet al Festivalului Berii din acest an.

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...