Ziua vârstnicilor, motiv de a împărtăşi experienţa vremurilor trecute
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

Primăria şi Consiliul Local Rovinari, împreună cu Casa de Cultură şi Biblioteca Rovinari au organizat luni întâi octombrie 2012 un program special dedicat reprezentanţilor vârstei a treia din oraşul nostru.

La eveniment au luat parte peste 350 de persoane, care pentru o zi au uitat de grijile şi problemele specifice vârstei lor. Atmosfera a fost pe măsura aşteptărilor, iar voia bună a înlăturat orice motiv de preocupare sau nelinişte.

Cei prezenţi, au avut parte de multe surprize plăcute pe toată perioada desfăşurării evenimentului. A fost o zi dedicată amintirilor frumoase din vremurile trecute.

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...