Învierea Domnului să vă aducă sănătate şi linişte sufletească
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

greeting_0362001001207583678_1Vestea Învierii Domnului sa va aduca toturor cetatenilor Orasului Rovinari bucurie şi speranţă în suflete, sa  va încălzeasca  inimile roditoare de iubire şi adevăr. Lumina acestor zile de sărbătoare sa va călăuzeasca  drumul spre pacea  sufletească, apropiindu-ne de sfintele valori creştine. Să fim împreună la acesta mare sarbatoare a tuturor Crestinilor, făcând din comunitatea noastră o mare familie cu oamenii buni, luminoşi , apreciaţi şi respectaţi.

Dumnezeu să vă ţină în sănătate şi bunăstare, familia şi pe toţi cei dragi.Va doresc o sarbatoare a Invierii Domnului,plina de lumina si liniste sufleteasca.

 

 

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...