Măsurile de intervenție în situațiile de urgență determinate de caniculă. | Primăria oraşului Rovinari

descărcareÎn atenția populației de pe raza administrativ-teritorială a orașului Rovinari.

Având în vedere adresa emisa de Ministerul Sănătății Direcția de Sănătate Publică Gorj, Serviciul de Control în Sănătatea Publică, prevederile Ordinul nr. 1168/23.06.2008 Privind aprobarea componenței și atribuțiilor Comitetului tehnic central și comitetelor județene/municipiului București de coordonare a măsurilor de intervenție în situațiile de urgentă determinate de calamități naturale ( caniculă), am atașat următoarele:

Măsurile de intervenție în situațiile de urgență determinate de caniculă (2,0 MiB, 712 hits)
.