Festivalul Berii Editia a X a
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

rovinari 2015Festivalul Berii Editia a X a, va incepe in data de 10.08.2015. La fel ca in fiecare an, vom avea invitati de seama: Ionut Tudorescu si Cabron va asteapta Sambata,15.08.2015 incepand cu ora 20:00, Duminica 16.08.2015 de la ora 19:30 vor canta pentru dumneavoastra Olguta Berbec, Eugenia Filip, Ileana Ciuculete si Ionut Cercel. De asemenea vom avea  spectacole folclorice sustinute de Clubul Elevilor Rovinari si Scoala Populara de Arte Rovinari.

Va asteptam pe Bulevardul Minerilor.

Organizatori: Consiliul Local Rovinari, Primăria Rovinari,Casa de Cultură şi Biblioteca Rovinari.

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...