Anunț privind Programul Operațional Ajutoratrea Persoanelor Defavorizate 2015 | Primăria oraşului Rovinari
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

În conformitate cu prevederile hotărârii nr. 627/2015 privind implementarea programului operațional Ajutorarea Persoanelor Defavorizate, vă aducem la cunoștință că începând cu data de 30.08.2016 începe distribuția produselor alimentare pe listele suplimentare în intervalul orar 10-15 la Sala Sporturilor din Orașul Rovinari în limita stocului disponibil.

Pentru mai multe relații accesați următorul link:

  Anunț privind Programul Operațional Ajutorarea Persoanelor Defavorizate 2015 (47,4 KiB, 341 hits)
    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...
Etichete