Documentatie atribuire contract de prestari servicii artistice Zilele Orasului 2018
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

Casa de cultura si Biblioteca Orasului Rovinari va organiza in data de 15, 16 – 17 iunie 2018 manifestarea cultural-artistica “Zilele Orasului Rovinari” Editia  a XVIII-a. In cadrul acestei manifestari vor avea loc spectacole de muzica populara dar si muzica dance. Spectacolele se vor desfasura in aer liber, pe Bulevardul Minerilor, unde se va amplasa scena conform specificatiilor minime prezentate in caietul de saricini si documentele aferente.

Achizitia serviciilor specifice – servicii artistice – artisti, prezentator, orchestra, scena – sunet, lumini, ecrane led si lasere, CPV 9231200-1, necesare pentru organizarea spectacolelor – spectacole de muzica populara si spectacole de muzica dance.

  Documentatie_de_atribuire_-_Caiet_de_sarcini.pdf (130,2 KiB, 244 hits)
  Documentatie_de_atribuire_-_Fisa_de_date_a_achizitiei.pdf (357,5 KiB, 199 hits)
  Documentatie_de_atribuire_-_Formulare.pdf (374,6 KiB, 212 hits)
  Documentatie_de_atribuire-_Invitatie_de_participare.pdf (113,7 KiB, 233 hits)
  Ducumentatie_de_atribure_-Model_contract.pdf (413,3 KiB, 772 hits)
    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...