Anunţ public privind decizia etapei de încadrare (titularul proiectului) | Primăria oraşului Rovinari

Anunţ public privind decizia etapei de încadrare (titularul proiectului)

UAT ROVINARI prin Primar Filip Robert Dorin, titular al proiectului CONSTRUIRE SMART CITY – CARPORT SOLAR MODULAR 10 LOCURI IN PARCAREA BLOCULUI T2 , anunţă publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către APM Gorj, în cadrul procedurilor de evaluare a impactului asupra mediului , pentru  proiectul CONSTRUIRE SMART CITY – CARPOT SOLAR MODULAR 10 LOCURI IN PARCAREA BLOCULUI T2 , propus a fi amplasat  în oraș Rovinari ,  jud Gorj .

1. Proiectul deciziei de încadrare şi motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul APM Gorj din municipiul Tg.Jiu , strada Unirii , nr. 76 , judeţul Gorj , în zilele de luni – vineri , între orele 9.00 – 14.00 , precum şi la următoarea adresă de internet http://apmgj.anpm.ro

Publicul interesat poate înainta comentarii/observaţii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 10 zile de la data publicării anunţului pe pagina de internet a Agenției pentru Protecția Mediului Gorj .