Cetăţenii aşteptaţi să propună investiţii pe anul 2010

Primarul oraşului Rovinari, Dorin Filip, invită toţi cetăţenii oraşului să facă propuneri privind investiţiile ce ar trebui realizate în anul 2010, investiţii a căror finalitate să contribuie la îmbunătăţirea calităţii vieţii locuitorilor oraşului Rovinari.

Propunerile vor fi analizate în cadrul şedinţelor consiliului local şi în funcţie de priorităţile şi posibilităţile de realizare a acestora vor fi adăugate în cadrul bugetului de venituri şi cheltuieli pe anul 2010.

Aşteptăm sugestiile şi propunerile dumneavoastră folosind una din următoarele metode:

1.  În scris la sediul Primăriei Rovinari – Registratură;
2.  Pe fax la numarul 0253/371004;
3.  Prin mail la adresa sesizari@primariarovinari.ro Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza , sau
4. Prin intermediul siteului Primăriei oraşului Rovinari – www.primariarovinari.ro,  secţiunea Contact