Informare – aviz gospodărire ape – Reactualizare PUG Oraş Rovinari
Pagina contact
Arhivă
Adrese diverse

Primăria Rovinari intenţionează să solicite de la A.B.A. Jiu Craiova avizul de gospodărire a apelor pentru realizarea lucrărilor privind “REACTUALIZARE PLAN URBANISTIC GENERAL” ORAŞ ROVINARI, JUDEŢUL GORJ.

Ca rezultat al acestei activităţi nu vor rezulta ape uzate menajere sau tehnologice.

Această solicitare de aviz este conformă cu prevederile Legii Apelor nr. 107/1996, cu modificările şi completările ulterioare.

Persoanele care doresc să obţine informaţii suplimentare cu privire la solicitarea avizului de gospodărire a apelor, sau să transmită informaţii, sugestii, recomandări, se pot adresa solicitantului la adresa menţionată sau persoanei de contact compartiment U.A.T. Primăria Rovinari – Ing. Podărelu Paul.

    
Retele Sociale
Sondaj de opinie:

Care din urmatoarele specializari in cadrul Colegiului "Gheorghe Tatarescu" sunt oportune elevilor nostrii?

Arată Rezultatele

Loading ... Loading ...