Anunț concurs | Primăria oraşului Rovinari

Primăria Oraș Rovinari, cu sediul social în oraș Rovinari,  str. Florilor, nr. 2, județ Gorj, organizeaza concurs pentru ocuparea funcției de natură contractuală vacantă de conducere de șef centru – Centrul de zi de socializare și petrecere a timpului liber (tip club), destinat persoanelor vârstnice – Clubul seniorilor, din cadrul Aparatului de specialitate al Primarului Orașului Rovinari, nivel de studii superioare, perioadă nedeterminată, durata timpului de lucru 8 ore/zi, 40 ore/săptămână.

Concursul pentru ocuparea funcției de natură contractuală vacantă de conducere de șef centru – Centrul de zi de socializare și petrecere a timpului liber (tip club), destinat persoanelor vârstnice – Clubul seniorilor va avea loc la sediul Primăriei Orașului Rovinari, județ Gorj, în sala de ședințe a Consiliului Local Rovinari, după cum urmează:

1. În data de 14 iunie 2023, ora11.00, va avea loc proba scrisă;

2. În data de 19 iunie 2023, ora 11.00, va avea loc interviul.

Anunt concurs (421,2 KiB, 92 hits)

Fisa postului (265,7 KiB, 76 hits)